Lifestyle

Rita shkëlqen edhe në BRIT Awards(Foto)

Thonë se dashuria është një gjuhë universale- por Rita Ora dhe Calvin Harris dukej se sonte flisnin me një tjetër gjuhë, jashtë O2 Arena-s së Londrës. Çifti ishte në mesin e mysafirëve të parë që arriti në ceremoni dhe nuk hezituan që të bënin fotografi para ndarjes së çmimeve.Këngëtarja kishte të veshur një fustan të firmës “Prada” të cilin e ... Read More »